Poczuj, dotknij, powąchaj...

... tak pachnie drewno.

Simple Plant

Bardzo Inspirujące, Naturalne, Ekologiczne, Kreatywne

- takie są moje warsztaty sensoryczne. Moja marka ma na celu rozwijanie u dzieci miłości do natury oraz zrównoważonego rozwoju. Wierzę, że dzieci powinny mieć możliwość poznawania świata w sposób ciekawy i angażujący, a najlepszym sposobem na to jest aktywność manualna, która pozwala nawiązać bezpośredni kontakt z otaczającym nas światem. Konsekwentnie propaguję praktyki proekologiczne oraz zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Uważam, że przez edukowanie dzieci na temat korzyści wynikających ze zrównoważonego rozwoju, możemy przyczynić się do stworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Dlaczego warto?

Rustic Watercolor Fern Leaf

Podczas zajęć dzieci:

  • dowiadują się, skąd bierze się drewno, jakie są jego gatunki i rodzaje
  • dowiadują się co powstaje z drewna;
  • mają kontakt sensoryczny z drewnem i jego pochodnymi
  • uczą się, czym są materiały ekologiczne
  • opuszczają zajęcia z własnoręcznie wykonaną pracą z drewna


Jak przebiegają

zajęcia?

Plant Leaf Icon
Plant Leaf Icon

W pierwszej części warsztatów przeprowadzam pogadankę na temat drewna i historii jego wytworów oraz prezentuję polskie i egzotyczne gatunki drewna. Dzieci mogą ich dotknąć i poczuć.

W drugiej części warsztatów dzieci samodzielnie wykonują drewnianą zabawkę, dzięki czemu mają poczucie sprawczości i rozwijają swoją kreatywność. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia i bezpieczeństwo podczas pracy.Oferta

Obecnie mogą Państwo wybierać spośród czterech opcji warsztatów dostosowanych do wieku i potrzeb dzieci.

Kreatywne momenty w obiektywie

moje wartości

Zrównoważony rozwój

Simple Plant

Jestem zaangażowana w promowanie praktyk zrównoważonego rozwoju i zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wierzę, że poprzez wpajanie dzieciom poczucia odpowiedzialności za planetę, możemy przyczynić się do stworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich.

Kreatywność

Jako artysta plastyk cenię kreatywność i zachęcam dzieci do wykorzystania swojej wyobraźni, aby eksplorować i tworzyć. Uważam, że rękodzieło drewniane jest wspaniałym sposobem na rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów i nauki myślenia innowacyjnego.

Edukacja

Moim celem jest zapewnienie dzieciom sposobu na poznanie natury w sposób ciekawy i angażujący. Uważam, że edukacja powinna być dostępna dla każdego i dążę do stworzenia otoczenia, które jest przyjazne i otwarte dla wszystkich dzieci.

Kontakt sensoryczny

Kontakt sensoryczny z surowym drewnem ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci, pomagając w rozwijaniu zmysłów oraz motoryki i zwiększaniu skupienia. W moich warsztatach stawiam na pracę z naturalnymi materiałami, które pozwalają nawiązać bezpośredni kontakt z naturą.

Rustic Watercolor Fern Leaf

Kontakt

telefon

663-358-947

pracowniabinek@gmail.com

Email

Simple Instagram Icon
Simple Facebook Icon